Výsledková listina závodu Terezínská jarní klasika 2014

všechny kategorie

Start. číslo

Příjmení

Jméno

Rok nar.

Oddíl/bydliště

Výsledný čas

Pořadí

Kategorie

52

Motyčka

Tomáš

1996

Johnson Control AŠ MB

1:36:47

1

M1

4

Kříž

Vladislav

1983

Bicycle Kříž

1:36:50

2

M3

94

Netík

Ivo

1972

CK Lovosice

1:36:52

3

M4

64

Douša

Zdeněk

1967

Bike Sport UL

1:36:53

4 - 5

M4

70

Malík

Jiří

1987

CK Vinohradské šlapky

1:36:53

4 - 5

M2

12

Klíma

David

1971

Vokolek Cycling

1:36:54

6

M4

33

Šíp

Pavel

1986

CK Libochovice

1:36:55

7

M2

15

Slavíček

Jan

1984

Forbidden Česká Lípa

1:36:56

8 - 9

M3

39

Louda

František

1988

IVAR CS Author Team

1:36:56

8 - 9

M2

11

Nechanický

Jakub

1989

SKP Plzeň

1:36:57

10 - 11

M2

75

Sviba

Michal

1982

Bike Clinic

1:36:57

10 - 11

M3

42

Živný

Miroslav

1982

KC Kooperativa

1:36:58

12 - 15

M3

69

Šlégl

Martin

1969

BMC Racing

1:36:58

12 - 15

M4

72

Štěrba

Roman

1968

CK Lovosice

1:36:58

12 - 15

M4

87

Doucha

Aleš

1982

Bikepoint Roudnice

1:36:58

12 - 15

M3

78

Kubát

Jan

1978

Dexter

1:36:59

16

M3

3

Janata

Daniel

1996

Johnson Control AS MB

1:37:01

17

M1

54

Kubíček

Michal

1984

Cyklo-Ski Žitník

1:37:04

18

M3

6

Vácha

Jan

1981

Bicycle Kříž

1:37:05

19 - 20

M3

83

Svobodová

Jana

1982

KCR Roudnice n/L

1:37:05

19 - 20

Z2

62

Rosypal

Ladislav

1976

MMB Třebenice

1:37:10

21

M3

13

Maršík

Tomáš

1981

Veloservice Team

1:37:13

22

M3

14

Janoušek

Libor

1974

Lawi Author

1:37:15

23 - 24

M4

38

Nosek

Pavel

1984

AllRoad Cycling MB

1:37:15

23 - 24

M3

32

Valeš

Jan

1970

Bohemie Nový Bor

1:37:19

25

M4

19

Svoboda

Jaromír

1996

SK MS Auto Česká Lípa

1:38:36

26

M1

47

Zeithammer

Martin

1987

Bikecentrum

1:38:56

27

M2

71

Pšenička

Ondřej

1968

CK Lovosice

1:41:23

28 - 29

M4

86

Hošek

Přemysl

1984

SP Kolo

1:41:23

28 - 29

M3

8

Ouzký

Lukáš

1993

TJ Lokomotiva Nymburk

1:41:24

30 - 35

M2

17

Semerád

Josef

1969

SK MS Auto Česká Lípa

1:41:24

30 - 35

M4

31

Toráň

Petr

1982

Bohemie Nový Bor

1:41:24

30 - 35

M3

43

Živný

Pavel

1987

KC Kooperativa

1:41:24

30 - 35

M2

67

Trux

Miloš

1972

KCR Roudnice n/L

1:41:24

30 - 35

M4

1

Černý

Zdeněk

1961

SKC Pečky

1:41:24

30 - 35

M5

16

Reichelt

Rudolf

1971

SK MS Auto Česká Lípa

1:41:25

36 - 37

M4

65

Papež

Tomáš

1970

Messenger

1:41:25

36 - 37

M4

58

Babický

Lukáš

1976

Bicycle Kříž UL

1:41:26

38 - 39

M3

60

Čapek

Zdeněk

1997

CK Lovosice

1:41:26

38 - 39

M1

77

Soubusta

Petr

1978

CK Slavoj Terezín

1:41:35

40

M3

57

Peterka

Josef

1957

Česká Lípa

1:43:45

41

M5

21

Német

Michal

1997

SK MS Auto Česká Lípa

1:43:46

42

M1

40

Vobora

Pavel

1984

AllRoad Cycling MB

1:43:47

43

M3

27

Ciprián

Martin

1977

Fun Bike Ústí n/L

1:43:53

44

M3

73

Guse

Michal

1976

TJ Kovo Praha

1:44:22

45

M3

50

Teufel

Jan

1974

Bohušovice

1:45:03

46

M4

2

Lipták

Lukáš

1982

TJ Lokomotiva Nymburk

1:45:58

47

M3

7

Uher

Ondřej

1996

Schrödinger Cycling Team

1:46:31

48

M1

46

Čermák

Michal

1981

Praha

1:46:53

49

M3

34

Švarc

Radek

1971

SK MaxBike

1:46:57

50

M4

37

Matoušek

Jaroslav

1967

SK MaxBike

1:46:58

51 - 53

M4

66

Miřatský

Jaroslav

1961

Litoměřice

1:46:58

51 - 53

M5

92

Švagrovský

Milda

1950

LI Bike Techpeex

1:46:58

51 - 53

M6

30

Novák

Milan

1946

Kosmonosy

1:46:59

54 - 56

M6

63

Kresta

Jan

1980

USK Slávie UL

1:46:59

54 - 56

M3

74

Macnar

Petr

1967

Lovosice

1:46:59

54 - 56

M4

41

Beneš

Radek

1968

BMC Racing

1:47:00

57

M4

26

Kolovrátník

Adam

1994

KUC Bike Sport

1:47:06

58

M2

23

Kubát

Tomáš

1977

Bohemie Nový Bor

1:47:07

59 - 60

M3

35

Suchánek

Radko

1971

SK MaxBike

1:47:07

59 - 60

M4

10

Hrubý

Michal

1994

SSC Železný Brod

1:47:42

61

M2

68

Veselý

Pavel

1981

SP Kolo

1:47:53

62

M3

51

Marek

David

1975

Agro Kolín

1:48:24

63

M3

56

Kubíček

Zdeněk

1972

OK Mnichovo Hradiště

1:51:39

64

M4

80

Procházka

Vladimír

1979

ČAC Roudnice

1:51:48

65

M3

18

Nováček

Petr

1971

SK MS Auto Česká Lípa

1:51:49

66 – 69

M4

29

Papík

Jaromír

1968

KCR Roudnice n/L

1:51:49

66 – 69

M4

48

Štukheil

Luboš

1960

Derfl kola

1:51:49

66 – 69

M5

49

Pressl

Dušan

1975

SKP STYL Litoměřice

1:51:49

66 – 69

M3

45

Štukheil

Lukáš

1984

Derfl kola

1:51:51

70

M3

89

Krátký

Jan

1978

MMB Třebenice

1:51:54

71

M3

24

Michalák

Peter

1955

Vinohradské šlapky

1:51:57

72

M5

9

Fučík

Josef

1954

SKP Plzeň

1:51:59

73

M6

84

Turza

Pavel

1977

SP Kolo

1:56:27

74

M3

22

Hanus

Miroslav

1951

SK MS Auto Česká Lípa

1:57:48

75 - 77

M6

28

Henzl

Pavel

1969

CykloCity

1:57:48

75 - 77

M4

90

Kellner

Tomáš

1988

MMB Třebenice

1:57:48

75 - 77

M2

55

Mikulová

Tereza

1987

Cyklo-Ski Žitník

1:58:42

78

Z2

82

Dvořák

Petr

1972

Litoměřice

1:59:17

79

M4

20

Munzar

Martin

1996

SK MS Auto Česká Lípa

2:02:11

80

M1

44

Kuchařík

Radek

1997

MS Auto

2:04:14

81 - 82

M1

96

Šembera

Jan

1968

Vazouni

2:04:14

81 - 82

M4

76

Mikšovská

Alena

1960

CSK Markus

2:04:15

83

Z2

91

Skokan

Vlastimil

1969

KCR Roudnice n/L

2:04:17

84

M4

95

Vincík

Radek

1968

Louny

2:04:18

85

M4

79

Dlouhá

Zuzana

1984

Dlouháni Roudnice

2:05:10

86 - 87

Z2

81

Trtek

Ivo

1975

Litoměřice

2:05:10

86 - 87

M3

97

Šemberová

Jana

1970

Vazouni

diskavalifikace

 

Z2

 

 

kategorie ženy 20 a více let

Start. číslo

Příjmení

Jméno

Rok narození

Oddíl/bydliště

Výsledný čas

Pořadí

83

Svobodová

Jana

1982

KCR Roudnice n/L

1:37:05

1

55

Mikulová

Tereza

1987

Cyklo-Ski Žitník

1:58:42

2

76

Mikšovská

Alena

1960

CSK Markus

2:04:15

3

79

Dlouhá

Zuzana

1984

Dlouháni Roudnice

2:05:10

4

97

Šemberová

Jana

1970

Vazouni

diskvaliface

 

 

kategorie muži 15 - 19 let

Start. číslo

Příjmení

Jméno

Rok narození

Oddíl/bydliště

Výsledný čas

Pořadí

52

Motyčka

Tomáš

1996

Johnson Control AŠ MB

1:36:47

1

3

Janata

Daniel

1996

Johnson Control AS MB

1:37:01

2

19

Svoboda

Jaromír

1996

SK MS Auto Česká Lípa

1:38:36

3

60

Čapek

Zdeněk

1997

CK Lovosice

1:41:26

4

21

Német

Michal

1997

SK MS Auto Česká Lípa

1:43:46

5

7

Uher

Ondřej

1996

Schrödinger Cycling Team

1:46:31

6

20

Munzar

Martin

1996

SK MS Auto Česká Lípa

2:02:11

7

44

Kuchařík

Radek

1997

MS Auto

2:04:14

8

 

kategorie muži 20 - 29 let

Start. číslo

Příjmení

Jméno

Rok narození

Oddíl/bydliště

Výsledný čas

Pořadí

70

Malík

Jiří

1987

CK Vinohradské šlapky

1:36:53

1

33

Šíp

Pavel

1986

CK Libochovice

1:36:55

2

39

Louda

František

1988

IVAR CS Author Team

1:36:56

3

11

Nechanický

Jakub

1989

SKP Plzeň

1:36:57

4

47

Zeithammer

Martin

1987

Bikecentrum

1:38:56

5

8

Ouzký

Lukáš

1993

TJ Lokomotiva Nymburk

1:41:24

6 - 7

43

Živný

Pavel

1987

KC Kooperativa

1:41:24

6 - 7

26

Kolovrátník

Adam

1994

KUC Bike Sport

1:47:06

8

10

Hrubý

Michal

1994

SSC Železný Brod

1:47:42

9

90

Kellner

Tomáš

1988

MMB Třebenice

1:57:48

10

 

kategorie muži 30 - 39 let

Start. číslo

Příjmení

Jméno

Rok narození

Oddíl/bydliště

Výsledný čas

Pořadí

4

Kříž

Vladislav

1983

Bicycle Kříž

1:36:50

1

15

Slavíček

Jan

1984

Forbidden Česká Lípa

1:36:56

2

75

Sviba

Michal

1982

Bike Clinic

1:36:57

3

42

Živný

Miroslav

1982

KC Kooperativa

1:36:58

4 - 5

87

Doucha

Aleš

1982

Bikepoint Roudnice

1:36:58

4 - 5

78

Kubát

Jan

1978

Dexter

1:36:59

6

54

Kubíček

Michal

1984

Cyklo-Ski Žitník

1:37:04

7

6

Vácha

Jan

1981

Bicycle Kříž

1:37:05

8

62

Rosypal

Ladislav

1976

MMB Třebenice

1:37:10

9

13

Maršík

Tomáš

1981

Veloservice Team

1:37:13

10

38

Nosek

Pavel

1984

AllRoad Cycling MB

1:37:15

11

86

Hošek

Přemysl

1984

SP Kolo

1:41:23

12

31

Toráň

Petr

1982

Bohemie Nový Bor

1:41:24

13

58

Babický

Lukáš

1976

Bicycle Kříž UL

1:41:26

14

77

Soubusta

Petr

1978

CK Slavoj Terezín

1:41:35

15

40

Vobora

Pavel

1984

AllRoad Cycling MB

1:43:47

16

27

Ciprián

Martin

1977

Fun Bike Ústí n/L

1:43:53

17

73

Guse

Michal

1976

TJ Kovo Praha

1:44:22

18

2

Lipták

Lukáš

1982

TJ Lokomotiva Nymburk

1:45:58

19

46

Čermák

Michal

1981

Praha

1:46:53

20

63

Kresta

Jan

1980

USK Slávie UL

1:46:59

21

23

Kubát

Tomáš

1977

Bohemie Nový Bor

1:47:07

22

68

Veselý

Pavel

1981

SP Kolo

1:47:53

23

51

Marek

David

1975

Agro Kolín

1:48:24

24

80

Procházka

Vladimír

1979

ČAC Roudnice

1:51:48

25

49

Pressl

Dušan

1975

SKP STYL Litoměřice

1:51:49

26

45

Štukheil

Lukáš

1984

Derfl kola

1:51:51

27

89

Krátký

Jan

1978

MMB Třebenice

1:51:54

28

84

Turza

Pavel

1977

SP Kolo

1:56:27

29

81

Trtek

Ivo

1975

Litoměřice

2:05:10

30

 

kategorie muži 40 - 49 let

Start. číslo

Příjmení

Jméno

Rok narození

Oddíl/bydliště

Výsledný čas

Pořadí

94

Netík

Ivo

1972

CK Lovosice

1:36:52

1

64

Douša

Zdeněk

1967

Bike Sport UL

1:36:53

2

12

Klíma

David

1971

Vokolek Cycling

1:36:54

3

69

Šlégl

Martin

1969

BMC Racing

1:36:58

4 - 5

72

Štěrba

Roman

1968

CK Lovosice

1:36:58

4 - 5

14

Janoušek

Libor

1974

Lawi Author

1:37:15

6

32

Valeš

Jan

1970

Bohemie Nový Bor

1:37:19

7

71

Pšenička

Ondřej

1968

CK Lovosice

1:41:23

8

17

Semerád

Josef

1969

SK MS Auto Česká Lípa

1:41:24

9 - 10

67

Trux

Miloš

1972

KCR Roudnice n/L

1:41:24

9 - 10

16

Reichelt

Rudolf

1971

SK MS Auto Česká Lípa

1:41:25

11 - 12

65

Papež

Tomáš

1970

Messenger

1:41:25

11 - 12

50

Teufel

Jan

1974

Bohušovice

1:45:03

13

34

Švarc

Radek

1971

SK MaxBike

1:46:57

14

37

Matoušek

Jaroslav

1967

SK MaxBike

1:46:58

15

74

Macnar

Petr

1967

Lovosice

1:46:59

16

41

Beneš

Radek

1968

BMC Racing

1:47:00

17

35

Suchánek

Radko

1971

SK MaxBike

1:47:07

18

56

Kubíček

Zdeněk

1972

OK Mnichovo Hradiště

1:51:39

19

18

Nováček

Petr

1971

SK MS Auto Česká Lípa

1:51:49

20 - 21

29

Papík

Jaromír

1968

KCR Roudnice n/L

1:51:49

20 - 21

28

Henzl

Pavel

1969

CykloCity

1:57:48

22

82

Dvořák

Petr

1972

Litoměřice

1:59:17

23

96

Šembera

Jan

1968

Vazouni

2:04:14

24

91

Skokan

Vlastimil

1969

KCR Roudnice n/L

2:04:17

25

95

Vincík

Radek

1968

Louny

2:04:18

26

 

kategorie muži 50 - 59 let

Start. číslo

Příjmení

Jméno

Rok narození

Oddíl/bydliště

Výsledný čas

Pořadí

1

Černý

Zdeněk

1961

SKC Pečky

1:41:24

1

57

Peterka

Josef

1957

Česká Lípa

1:43:45

2

66

Miřatský

Jaroslav

1961

Litoměřice

1:46:58

3

48

Štukheil

Luboš

1960

Derfl kola

1:51:49

4

24

Michalák

Peter

1955

Vinohradské šlapky

1:51:57

5

 

kategorie muži 60 a více let

Start. číslo

Příjmení

Jméno

Rok narození

Oddíl/bydliště

Výsledný čas

Pořadí

92

Švagrovský

Milda

1950

LI Bike Techpeex

1:46:58

1

30

Novák

Milan

1946

Kosmonosy

1:46:59

2

9

Fučík

Josef

1954

SKP Plzeň

1:51:59

3

22

Hanus

Miroslav

1951

SK MS Auto Česká Lípa

1:57:48

4